Minął
już jakiś czas od publikacji listu otwartego o zwrot Joty -
bezskutecznie! Wszystkich, którzy mogą i chcą pomóc w jej odzyskaniu,
prosimy o pomoc! Niebawem, z powodu bezskuteczności drogi polubownej
podejmiemy inne działania. Czekamy na Jotę!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz