wtorek, 5 stycznia 2016

Spotkanie z Kasią Pisarską! 14 grudnia mieliśmy przyjemność spotkać się na wieczorku autorskim, na którym Kasia Pisarsa podarowała nam na aukcję swoją książkę z wyjątkowym autografem ‪#‎wiedziałamżetakbędzie‬, a my mieliśmy szansę zrewanżować się naszym pięknym kalendarzem. Kasiu, miło było się spotkać - podziękowania dla Ciebie Emotikon heart. Dziękujemy autorowi zdjęć, Panu Andrzejowi Ziębie, Magazynowi Together i przemiłej ekipie biblioteki na gdańskim Niedźwiedniku, która przyczyniła się do stworzenia magicznej, grudniowej atmosfery Emotikon heart. ‪#‎rottka‬, ‪#‎pomocrottweilerom‬, ‪#‎kasiapisarska‬.
http://togethermagazyn.pl/spotkanie-kasia-pisarska-fotorel…/
Mieliśmy przyjemność uczestniczenia w spotkaniu z niezwykle sympatyczną Kasią Pisarską, którą opowiadała m.in o swojej nowej książce pt. “Wiedziałam, że tak będzie”. Odzwierciedleniem naszych odczuć jest fotorelacja, a co sama autorka…
togethermagazyn.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz