Spotkanie
z Kasią Pisarską! 14 grudnia mieliśmy przyjemność spotkać się na
wieczorku autorskim, na którym Kasia Pisarsa podarowała nam na aukcję
swoją książkę z wyjątkowym autografem #wiedziałamżetakbędzie, a my mieliśmy szansę zrewanżować się naszym pięknym kalendarzem. Kasiu, miło było się spotkać - podziękowania dla Ciebie Emotikon heart.
Dziękujemy autorowi zdjęć, Panu Andrzejowi Ziębie, Magazynowi Together i
przemiłej ekipie biblioteki na gdańskim Niedźwiedniku, która
przyczyniła się do stworzenia magicznej, grudniowej atmosfery Emotikon heart. #rottka, #pomocrottweilerom, #kasiapisarska.
http://togethermagazyn.pl/spotkanie-kasia-pisarska-fotorel…/
http://togethermagazyn.pl/spotkanie-kasia-pisarska-fotorel…/
Mieliśmy
przyjemność uczestniczenia w spotkaniu z niezwykle sympatyczną Kasią
Pisarską, którą opowiadała m.in o swojej nowej książce pt. “Wiedziałam,
że tak będzie”. Odzwierciedleniem naszych odczuć jest fotorelacja, a co
sama autorka…
togethermagazyn.pl

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz