
Utrzymanie psów w Domu SieRottka,
karmy, suplementy, wizyty weterynaryjne, badania, leczenie, konsultacje
specjalistyczne... to koszty, koszty, koszty... Niestety, nasz Dom SieRottka obecnie
ma ponad roczne zadłużenie w spłacie faktur za jego utrzymanie, a my
nie możemy sobie pozwolić na tak ogromną zaległość. Obecnie od roku 2014
do września 2015 zalegamy w płatnościach i ten dług stale, co miesiąc
jest powiększany. Ten cel został założony po to, aby móc uregulować choć
bieżące płatności, aktualne od września do grudnia 2015 roku. Nie
możemy sprostać tym kosztom, nie posiadamy finansowania z gmin czy
urzędów, sami staramy się zdobyć pieniądze na karmę, leczenie i pomoc
dla naszych psów. Niestety, nie na wszystko wystarcza. Bez Waszego
wsparcia psy nie mogłyby liczyć na takie miejsce jak Dom SieRottka. Dlatego
każda pomoc jest ważna. Finansowa jest obecnie najważniejsza, niestety
nie możemy, mimo całej naszej miłości do zwierząt i troski, jaką je
otaczamy, funkcjonować bez pieniędzy. Potrzebna jest także pomoc
rzeczowa (karma, smakołyki, zabawki, suplementy, lekarstwa, posłania,
obroże, smycze, kagańce oraz rzeczy do sprzedaży na “bazarkach”) oraz
osobista – umówiona wizyta w Domu SieRottka z
podarunkami i smakołykami dla naszych psów, to nie tylko ogromna
przyjemność dla psów ale również bardzo często terapia ucząca takiego
psiaka od zera, że istnieją ludzie, którzy są dobrzy, że ręka nie tylko
bije, ale potrafi również głaskać i dawać przyjemność...
Każdy
z psów będących pod naszą opieką przebywa u nas tyle, ile jest to
konieczne. Czasem czas socjalizacji czy leczenia jest długi, niekiedy
okres oczekiwania na wymarzony dom wydłuża się w nieskończoność, ale nie
wydajemy psów pochopnie, zdarzają się także odmowy – wszystko
dla ich dobra. Jeśli nie mamy miejsca w kojcach niejednokrotnie psy
trafiają do Marty i Jarka do domu, gdzie, choć ciasno (mają także swoje
zwierzęta), to bezpiecznie i mogą czekać na swój prawdziwy dom.
Naszym marzeniem jest zwiększyć ilośc miejsca dla psów w Domu SieRottka, mieć nowe kojce i środki na utrzymanie kolejnych psów, ale obecnie jest to niemożliwe, a z powodu zaległości los obecnych psów może stanąć pod znakiem zapytania. Nie możemy do tego dopuścić! Prosimy o pomoc i wsparcie dla naszej codziennej walki o dobro psów. Nasz cel to: opłacenie kosztów utrzymania psów w Domu SieRottka od roku 2014 do września 2015, likwidacja ogromnego zadłużenia i zapobieżenie zakmnięcia Domu SieRottka.
Naszym marzeniem jest zwiększyć ilośc miejsca dla psów w Domu SieRottka, mieć nowe kojce i środki na utrzymanie kolejnych psów, ale obecnie jest to niemożliwe, a z powodu zaległości los obecnych psów może stanąć pod znakiem zapytania. Nie możemy do tego dopuścić! Prosimy o pomoc i wsparcie dla naszej codziennej walki o dobro psów. Nasz cel to: opłacenie kosztów utrzymania psów w Domu SieRottka od roku 2014 do września 2015, likwidacja ogromnego zadłużenia i zapobieżenie zakmnięcia Domu SieRottka.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz