kochamyiszanujemyzwierzaki
środa, 6 stycznia 2016
Perełka vel Mała. Adoptowana z naszego schroniska ok rok temu przez Jola Meljon-Pilawa. Dziękujemy za cudowny domek
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz