kochamyiszanujemyzwierzaki
środa, 6 stycznia 2016
Nieśmiały, wystraszony Master pojechał dziś do domu
Emotikon wink
będzie z koleżanką owczarkiem niemieckim. Życzymy wszystkiego dobrego.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz