środa, 6 stycznia 2016

Nieśmiały, wystraszony Master pojechał dziś do domu Emotikon wink będzie z koleżanką owczarkiem niemieckim. Życzymy wszystkiego dobrego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz