Podwójna adopcja! Mucha i Kaka pojechały wczoraj do świetnego domku. W schronisku były od szczeniaka, spędziły w nim 5 lat! Dopiero uczą się tego co może zapewnić im człowiek. Niesamowite Emotikon smile dziękujemy Pani Aldonie za okazane serce i miłość dla dziewczynek oraz naszej kochanej Asi za zaangażowanie w szukanie domku i transport Emotikon smile

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz