środa, 6 stycznia 2016

Podwójna adopcja! Mucha i Kaka pojechały wczoraj do świetnego domku. W schronisku były od szczeniaka, spędziły w nim 5 lat! Dopiero uczą się tego co może zapewnić im człowiek. Niesamowite Emotikon smile dziękujemy Pani Aldonie za okazane serce i miłość dla dziewczynek oraz naszej kochanej Asi za zaangażowanie w szukanie domku i transport Emotikon smile

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz