Pora
na relację z naszej sobotniej zbiórki karmy! Jak zapewne pamiętacie, w
sobotę 19 grudnia gościliśmy na katowickim BioBazarze – targu z
ekologiczną żywnością, a więc miejscu przyjaznym dla fanów kuchni,
gotowania i zdrowego stylu życia. I nie tylko, ponieważ tego dnia było
to też miejsce wyjątkowo przyjazne dla zwierząt – odbyła się tam zbiórka
karmy dla podopiecznych Fundacji. Chociaż tego dnia nasze azorki i
mruczki nie mogły nam towarzyszyć, nasi wolontariusze przedstawiali
ich historie i chętnie odpowiadali na wszystkie pytania. Rzecz jasna
akcję jak najbardziej zaliczamy do udanych – otrzymaliśmy nie tylko dary
w postaci karmy, ale i nasze puszki świątecznie przybrały na wadze. W
zamian za okazane wsparcie na wszystkich darczyńców czekały pierniczki i
ozdoby własnoręcznie wykonane przez wolontariuszy. Bardzo dziękujemy
Wam za pomoc w tym trudnym, zimowym czasie, a Organizatorom – za
zaproszenie i wyjątkowo ciepłe przyjęcie!



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz