koniec sierpnia 2014 r. Skubi MA DOM :) - - ZAPRASZAMY DO CZYTANIA WIEŚCI O SKUBIM
DZIEKUJEMY wszystkim co przyczynili sie do pomocy Skubiemu .
__________________________ ________
trafił do Punktu Przetrzymań w Szydłowcu k. Radomia kilka miesięcy temu.
To duży młodzieniaszek – rasa ... hmmm - taki dogo - bokser :)
ma prawdopodobnie raptem około 1,5 roku , energiczny , żywiołowy , trochę niewychowany - pies który już prawie pół roku czeka na swoją szansę
Niestety SKUBI już nie daje rady psychicznie, od ponad 2 miesięcy zmienił się - wariuje w kojcu bez ruchu i kontaktu z człowiekiem , w frustracji cały dzień obszczekuje inne psy w kojcach obok tak że już ochrypł , gryzie kraty .
Na specerach zmienia się , już nie jest pyskaty, inne psy wtedy w miarę toleruje , im dalej na spacerze odchodzi od kojców i już nie słyszy szczekania tym brdziej się uspokaja i jest kontaktowy , najgorszy jest powrót , kiedy zapiera się przed wejściem z powrotem do kojca i zaraz potem zaczyna obszczekiwanie psów obok i nic do niego nie dociera .
Skubi to pies który do tej pory nie zawriował TYLKO dzieki Agnieszce L.
Agnieszka przyjeżdza specjalnie 20 km co drugi dzień – nie ważne czy pogoda, czy oblodzone i zasypane drogi - wyprowadzić go na spacer i dowożąc jednocześnie gotowane jedzenie dla WSZYSTKICH psów z Punkt Przetrzymań Szydłowiec ~ psy z ulic naszego miasta , jest w pełni zaangażowana w pomoc tym psom - pomaga z transportami do lekarzy , jest pełna pomysłów i nigdy nie odmawia pomocy, mimo że dojżedza z innego już województwa i sama pomaga psom u siebie w okolicy
Agnieszka zapanowała trochę nad jego tempermentem , oduczyła go w miarę ciągnięcia na smyczy, nauczyła już mniej obskakiwać ludzi z radości, zapewnia mu poprzez te spacery że pies nie zwariował do tej pory .
Ale ten pis nie radzi sobie zupełnie już kolejny miesiąc w kojcu, pies chudnie , robi sie psychiczny wrak. Pies dodatkowo wymagający usunięcia i badania narośli na dziąśle w miejscu kła .
Z powody przepełnienia w każdej chwili GROZI MU wywóżka do schroniska
ze względu na to że na naszej drodze co chwila trafiają się pilniejsze psie przypadki do uratowania , a fizycznie ,psychicznie i finansowo już nie dajemy rady kolejnym .. tak Skubi czekał ...ale już dłużej nie może
Skubi ... pies który żyje i nie zwariował do tej pory dzieki Agnieszce
Agnieszka postanowiła pomóc Skubiego - zrobi coś więcej – weżmie do do siebie na posesję , musimy IM pomóc - jej i Skubiemu .
Skubi ma już zamówiony przez Fundację kojec który stanie na posesji Agnieszki - koszt kojca wyszedł 1210 zł + transport - na kojec złożyło się swego czasu wiele osób – miał być dla owczarki Nuki z podejrzeniem nowotworu , ale po wizytach Kamili z Nuką u dr Jagielskiego w Warszawie okazało się na szczęscie że to nie rak , tylko duży stan zapalny po poważnym, nieleczonym złamaniu i Nuka wymaga dla swojego zdrowia domowych warunków w cieple a nie kojca .
I tak Skubi będzie miał kojec , który posłuży kolejnym bezdomniakom z Szydłowca jak on znajdzie dom . i dzieki Agnieszce będzie mógł opuścić Punkt Przetrzymań.
Więc nie bedziemy zbierać deklaracji na HOTEL -
ale tylko albo AŻ bardzo prosimy o pomoc w zakupie ciepłej budy, w leczeniu i karmie .
Agnieszka daje Skubiemu szansę na odmianę na którą już czeka od dawna , daje swój czas, miejsce u siebie na kojec , opiekę – ale potrzebujemy pomocy w utrzymaniu Skubiego dopóki nie znjadzie domu .
Prosimy o wsparcie na odpowiednią diagnostykę i leczenie - zdiagnozowanie narośli na dziąśle, kastrację, szczepienia itp. ,
Potrzebujemy wsparcia w systematycznym zakupie karmy dla Skubiego – dobrej jakości , bo pies musi odżyć i w końcu przytyć i mieć do jeść :)
kamila 533 323 567
bezdomne.szydlowiec@wp.pl
Prosimy o pomoc dla Skubiego - kolejnego psa z Szydłowca , któremu chcemy odmienić dotychczasowy świat i dać mu szansę na normalne psie życie .
Fundacja "Ocalmy od Zapomnienia"
68 1160 2202 0000 0001 7724 6419 -
tytuł: DAROWIZNA na cele statutowe - SKUBI
siedziba Fundacji:
ul. Jachowskiego 14 lok.14
26 500 Szydłowiec
IBAN : PL68 1160 2202 0000 0001 7724 6419
Kod BIC/SWIFT Banku Millennium:
BIGBPLPW
PayPal: fundacjaoodz@gmail.com - dopisek "SKUBI"
Skubi – młody , duży pies w typie …. hmm --- dogo – bokser :)
żywiołowy , energiczny ,
przyjacielski do ludzi - dorosłych i dzieci . Ale ze względu na temperament nie nadaje się na chwilę obecną do małych dzieci .
silny, młody psiak - nie jest wychowany , obskakuje ludzi z radości, nie zdając sobie sprawy z tego ile waży – może ktoś sobie z nim nie radził jak kupił czy dostał SLICNEGO SCENIACKA , który wyrósł i wymagał odpowiedniego wychowania i tak pozbył się problemu .
Waga – około 35 kg /nie był nigdy ważony/ , więc to „na oko” może być więcej
wzrost – za kolano , szczupłej budowy ciała
strona Punktu Przetrzymań prowadzona przez nas -https://www.facebook.com/ PunktPrzetrzymanSzydlowiec
wpłaty dla Skubiego - stan na 11.02
- Monika P., St-ów -- 50 zł
- Magdalena W-O , Kraków - 30 zł
- Karolina O. - 81,42 zł
- Anna S. - 10 zł
.............suma : 171, 42 zł
dary rzeczowe :
16.02 - Monika B-B - 15 kg karmy Brit Activ
__________________________ ________
Bezdomniaki Szydłowieckie – to raptem 2 osoby w pełni zaangażowane w pomoc tych niechcianym z Szydłowca , z pomocą 2, 3 osób dodatkowo w miarę ich możliwości .
Pod naszą opieką obecnie już pond 40 psów , których sprawy trzeba ogarniać na bieżąco i zapewnić im byt.
Wśród tych psów w większości są te, które stają bezpośrednio na naszej drodze – które podejmujemy bezpośrednio z ulic, lasów, pól w Szydłowcu i okolicy , które walczą o przetrwanie i psy zabrane z Punktu Przetrzymań , które nie radziły sobie w nim , wymagały socjalizacji, odpowiedniego leczenia - i tym psom musimy poświęcić wtedy cały nasz wolny czas i się na maxa w tej chwili zaangażować aby mu pomóc – zorganizować pomoc , hotel czy dom tymczasowy , leczenie, karmę itp. . , ogarniać ich sprawy na bieżąco .
Są też dodatkowo psy , które są wyłapane przez Gminę i trafiają do punktu Przetrzymań , gdzie czekają w kojcach na odmianę swojego losu - czekają tez na NAS - gdzie doglądmy te psy , robimy im zdjęcia, ogłaszamy , wyprowadzamy na spacery , socjalizujemy w wolnym czasie międz obrbianiem spraw tych co pod naszą bezpośrednią opieką w hotelach , czy domach tymczasowych - a tym już na miejscu zajmuje się gównie jedna osoba z pomocą Agnieszki i Magdy które dojeżdzają ze Skarżyska w wolnym czasie.
Te psy czekają cierpliwie – niby mają kojec, budę, dostają michę jedzenia , ale co to za psie życie - w kojcu , bez stałego kontaktu z człowiekiem , regularnych spacerów ,
Wiele z nich nie rdzi sobie , psychicznie nie wytrzymuje , wymagają lepszego leczenia niż to zpewniane przez miejscowego wet który współpracuje z Gminą na jej zlecenie I trzebia im pomóc – trzeba imszukać bezpiecznego miejsc z dobrą opieką człowieka , GDZIE SPOKOJNIE BEDĄ CZEKAŁY NA SWÓJ NOWY DOM ,
i właśnie jednym z takich psów jest SKUBI
DZIEKUJEMY wszystkim co przyczynili sie do pomocy Skubiemu .
__________________________
trafił do Punktu Przetrzymań w Szydłowcu k. Radomia kilka miesięcy temu.
To duży młodzieniaszek – rasa ... hmmm - taki dogo - bokser :)
ma prawdopodobnie raptem około 1,5 roku , energiczny , żywiołowy , trochę niewychowany - pies który już prawie pół roku czeka na swoją szansę
Niestety SKUBI już nie daje rady psychicznie, od ponad 2 miesięcy zmienił się - wariuje w kojcu bez ruchu i kontaktu z człowiekiem , w frustracji cały dzień obszczekuje inne psy w kojcach obok tak że już ochrypł , gryzie kraty .
Na specerach zmienia się , już nie jest pyskaty, inne psy wtedy w miarę toleruje , im dalej na spacerze odchodzi od kojców i już nie słyszy szczekania tym brdziej się uspokaja i jest kontaktowy , najgorszy jest powrót , kiedy zapiera się przed wejściem z powrotem do kojca i zaraz potem zaczyna obszczekiwanie psów obok i nic do niego nie dociera .
Skubi to pies który do tej pory nie zawriował TYLKO dzieki Agnieszce L.
Agnieszka przyjeżdza specjalnie 20 km co drugi dzień – nie ważne czy pogoda, czy oblodzone i zasypane drogi - wyprowadzić go na spacer i dowożąc jednocześnie gotowane jedzenie dla WSZYSTKICH psów z Punkt Przetrzymań Szydłowiec ~ psy z ulic naszego miasta , jest w pełni zaangażowana w pomoc tym psom - pomaga z transportami do lekarzy , jest pełna pomysłów i nigdy nie odmawia pomocy, mimo że dojżedza z innego już województwa i sama pomaga psom u siebie w okolicy
Agnieszka zapanowała trochę nad jego tempermentem , oduczyła go w miarę ciągnięcia na smyczy, nauczyła już mniej obskakiwać ludzi z radości, zapewnia mu poprzez te spacery że pies nie zwariował do tej pory .
Ale ten pis nie radzi sobie zupełnie już kolejny miesiąc w kojcu, pies chudnie , robi sie psychiczny wrak. Pies dodatkowo wymagający usunięcia i badania narośli na dziąśle w miejscu kła .
Z powody przepełnienia w każdej chwili GROZI MU wywóżka do schroniska
ze względu na to że na naszej drodze co chwila trafiają się pilniejsze psie przypadki do uratowania , a fizycznie ,psychicznie i finansowo już nie dajemy rady kolejnym .. tak Skubi czekał ...ale już dłużej nie może
Skubi ... pies który żyje i nie zwariował do tej pory dzieki Agnieszce
Agnieszka postanowiła pomóc Skubiego - zrobi coś więcej – weżmie do do siebie na posesję , musimy IM pomóc - jej i Skubiemu .
Skubi ma już zamówiony przez Fundację kojec który stanie na posesji Agnieszki - koszt kojca wyszedł 1210 zł + transport - na kojec złożyło się swego czasu wiele osób – miał być dla owczarki Nuki z podejrzeniem nowotworu , ale po wizytach Kamili z Nuką u dr Jagielskiego w Warszawie okazało się na szczęscie że to nie rak , tylko duży stan zapalny po poważnym, nieleczonym złamaniu i Nuka wymaga dla swojego zdrowia domowych warunków w cieple a nie kojca .
I tak Skubi będzie miał kojec , który posłuży kolejnym bezdomniakom z Szydłowca jak on znajdzie dom . i dzieki Agnieszce będzie mógł opuścić Punkt Przetrzymań.
Więc nie bedziemy zbierać deklaracji na HOTEL -
ale tylko albo AŻ bardzo prosimy o pomoc w zakupie ciepłej budy, w leczeniu i karmie .
Agnieszka daje Skubiemu szansę na odmianę na którą już czeka od dawna , daje swój czas, miejsce u siebie na kojec , opiekę – ale potrzebujemy pomocy w utrzymaniu Skubiego dopóki nie znjadzie domu .
Prosimy o wsparcie na odpowiednią diagnostykę i leczenie - zdiagnozowanie narośli na dziąśle, kastrację, szczepienia itp. ,
Potrzebujemy wsparcia w systematycznym zakupie karmy dla Skubiego – dobrej jakości , bo pies musi odżyć i w końcu przytyć i mieć do jeść :)
kamila 533 323 567
bezdomne.szydlowiec@wp.pl
Prosimy o pomoc dla Skubiego - kolejnego psa z Szydłowca , któremu chcemy odmienić dotychczasowy świat i dać mu szansę na normalne psie życie .
Fundacja "Ocalmy od Zapomnienia"
68 1160 2202 0000 0001 7724 6419 -
tytuł: DAROWIZNA na cele statutowe - SKUBI
siedziba Fundacji:
ul. Jachowskiego 14 lok.14
26 500 Szydłowiec
IBAN : PL68 1160 2202 0000 0001 7724 6419
Kod BIC/SWIFT Banku Millennium:
BIGBPLPW
PayPal: fundacjaoodz@gmail.com - dopisek "SKUBI"
Skubi – młody , duży pies w typie …. hmm --- dogo – bokser :)
żywiołowy , energiczny ,
przyjacielski do ludzi - dorosłych i dzieci . Ale ze względu na temperament nie nadaje się na chwilę obecną do małych dzieci .
silny, młody psiak - nie jest wychowany , obskakuje ludzi z radości, nie zdając sobie sprawy z tego ile waży – może ktoś sobie z nim nie radził jak kupił czy dostał SLICNEGO SCENIACKA , który wyrósł i wymagał odpowiedniego wychowania i tak pozbył się problemu .
Waga – około 35 kg /nie był nigdy ważony/ , więc to „na oko” może być więcej
wzrost – za kolano , szczupłej budowy ciała
strona Punktu Przetrzymań prowadzona przez nas -https://www.facebook.com/
wpłaty dla Skubiego - stan na 11.02
- Monika P., St-ów -- 50 zł
- Magdalena W-O , Kraków - 30 zł
- Karolina O. - 81,42 zł
- Anna S. - 10 zł
.............suma : 171, 42 zł
dary rzeczowe :
16.02 - Monika B-B - 15 kg karmy Brit Activ
__________________________
Bezdomniaki Szydłowieckie – to raptem 2 osoby w pełni zaangażowane w pomoc tych niechcianym z Szydłowca , z pomocą 2, 3 osób dodatkowo w miarę ich możliwości .
Pod naszą opieką obecnie już pond 40 psów , których sprawy trzeba ogarniać na bieżąco i zapewnić im byt.
Wśród tych psów w większości są te, które stają bezpośrednio na naszej drodze – które podejmujemy bezpośrednio z ulic, lasów, pól w Szydłowcu i okolicy , które walczą o przetrwanie i psy zabrane z Punktu Przetrzymań , które nie radziły sobie w nim , wymagały socjalizacji, odpowiedniego leczenia - i tym psom musimy poświęcić wtedy cały nasz wolny czas i się na maxa w tej chwili zaangażować aby mu pomóc – zorganizować pomoc , hotel czy dom tymczasowy , leczenie, karmę itp. . , ogarniać ich sprawy na bieżąco .
Są też dodatkowo psy , które są wyłapane przez Gminę i trafiają do punktu Przetrzymań , gdzie czekają w kojcach na odmianę swojego losu - czekają tez na NAS - gdzie doglądmy te psy , robimy im zdjęcia, ogłaszamy , wyprowadzamy na spacery , socjalizujemy w wolnym czasie międz obrbianiem spraw tych co pod naszą bezpośrednią opieką w hotelach , czy domach tymczasowych - a tym już na miejscu zajmuje się gównie jedna osoba z pomocą Agnieszki i Magdy które dojeżdzają ze Skarżyska w wolnym czasie.
Te psy czekają cierpliwie – niby mają kojec, budę, dostają michę jedzenia , ale co to za psie życie - w kojcu , bez stałego kontaktu z człowiekiem , regularnych spacerów ,
Wiele z nich nie rdzi sobie , psychicznie nie wytrzymuje , wymagają lepszego leczenia niż to zpewniane przez miejscowego wet który współpracuje z Gminą na jej zlecenie I trzebia im pomóc – trzeba imszukać bezpiecznego miejsc z dobrą opieką człowieka , GDZIE SPOKOJNIE BEDĄ CZEKAŁY NA SWÓJ NOWY DOM ,
i właśnie jednym z takich psów jest SKUBI
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz