Nie mamy dobrych wiadomości o zdrowiu Zgredka .Lata zaniedbań gdy od szczeniaka żył z innymi psiakami na działce nawet bez skromnej,zwykłej budy zrobiły wiele złego.Wczoraj Pani Maja pojechała ze Zgredkiem do weterynarza.Zgredek dzisiaj skończył brać antybiotyk na ropień,który powstał w jamie ustnej.Wczoraj był jakiś nie swój .Zrobiona morfologia niestety nie jest dobra.Na dodatek ma niską kreatyninę.Dostaje dobrą karmę i suplementy diety .W najbliższym czasie będzie miał zrobione usg.Wszyscy mocno trzymamy za niego kciuki.Po tym ile złego przeszedł w swoim życiu należy mu się aby starość przeżył godnie.W hoteliku ,w którym przebywa ma wszystko czego najbardziej potrzebuje.Miłość,opiekę ,fizjoterapię.Lepiej nie mógł trafić .6 pażdziernika rozpocznie się bazarek .Dochód z niego zostanie przeznaczony na leczenie i leki Zgredzia.Chętnych już dziś zapraszamy.Link zostanie na tym wydarzeniu udostępniony.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz