Od dwóch dni nic nie wskoczyło na konto Zgredka..
Co prawda uzbieraliśmy przyjemną dla oczu kwotę, ale po opłaceniu specjalnego hotelu z rechabilitacją i transportu niestety nie zostanie wiele na kolejne miesiące... Niestety do tego hoteliku ustawiają się kolejki, więc nikt nie będzie go trzymał tam za darmo I tak to cud że udało nam się wyprosić miejsce dla niego!
Jeśli jesteście w stanie przelać na jego rzecz jakiś grosz lub obiecać deklaracje na przyszł miesiące będziemy w siódmym niebie... On też. Zostało 9 dni do wyjazdu do hotelu!
Od dwóch dni nic nie wskoczyło na konto Zgredka..
Co prawda uzbieraliśmy przyjemną dla oczu kwotę, ale po opłaceniu specjalnego hotelu z rechabilitacją i transportu niestety nie zostanie wiele na kolejne miesiące... Niestety do tego hoteliku ustawiają się kolejki, więc nikt nie będzie go trzymał tam za darmo :( I tak to cud że udało nam się wyprosić miejsce dla niego!
Jeśli jesteście w stanie przelać na jego rzecz jakiś grosz lub obiecać deklaracje na przyszł miesiące będziemy w siódmym niebie... On też. Zostało 9 dni do wyjazdu do hotelu!
Co prawda uzbieraliśmy przyjemną dla oczu kwotę, ale po opłaceniu specjalnego hotelu z rechabilitacją i transportu niestety nie zostanie wiele na kolejne miesiące... Niestety do tego hoteliku ustawiają się kolejki, więc nikt nie będzie go trzymał tam za darmo I tak to cud że udało nam się wyprosić miejsce dla niego!
Jeśli jesteście w stanie przelać na jego rzecz jakiś grosz lub obiecać deklaracje na przyszł miesiące będziemy w siódmym niebie... On też. Zostało 9 dni do wyjazdu do hotelu!
Od dwóch dni nic nie wskoczyło na konto Zgredka..
Co prawda uzbieraliśmy przyjemną dla oczu kwotę, ale po opłaceniu specjalnego hotelu z rechabilitacją i transportu niestety nie zostanie wiele na kolejne miesiące... Niestety do tego hoteliku ustawiają się kolejki, więc nikt nie będzie go trzymał tam za darmo :( I tak to cud że udało nam się wyprosić miejsce dla niego!
Jeśli jesteście w stanie przelać na jego rzecz jakiś grosz lub obiecać deklaracje na przyszł miesiące będziemy w siódmym niebie... On też. Zostało 9 dni do wyjazdu do hotelu!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz