WAŻNE WIEŚCI OD ZGREDKA I FIDO!!!!!!
1. Fido jedzie do domu!!!!!!!!!!!!!! Po 12 latach w schronisku Fido za tydzień pojedzie do Wrocławia na zawsze!!!
2. Zgredek ma juz opłacony wrzesień, więc dopiero za październik trzeba będzie zapłacić, jednak do ceny hoteliku dochodzi cena leków, więc prosimy o wsparcie
3. Stan Zgredka jest niezmienny. Chłopak nie cierpi, jednak łatwo też nie jest. Na szczęście jest w cudownym miejscu, u ludzi z doświadczeniem, walczymy o to, aby żył jaknajdłużej w możliwie najlepszej kondycji A wiemy na pewno, że jest szczęśliwy w hoteliku
4. Doszły nowe wpłaty, umieszczone zostaną w poście z rozliczeniem wpłat
2. Zgredek ma juz opłacony wrzesień, więc dopiero za październik trzeba będzie zapłacić, jednak do ceny hoteliku dochodzi cena leków, więc prosimy o wsparcie
3. Stan Zgredka jest niezmienny. Chłopak nie cierpi, jednak łatwo też nie jest. Na szczęście jest w cudownym miejscu, u ludzi z doświadczeniem, walczymy o to, aby żył jaknajdłużej w możliwie najlepszej kondycji A wiemy na pewno, że jest szczęśliwy w hoteliku
4. Doszły nowe wpłaty, umieszczone zostaną w poście z rozliczeniem wpłat

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz