wtorek, 21 października 2014

ZDJĘCIA . ; )

Dziś wstawię zdjęcia z seriali . !! . ; D 
  A swoją drogą wolicie Antoniego Pawlickiego czy Jakuba Wesołowskiego . ?? 
   Ci co oglądają powinni wiedzieć  o co chodzi . ; D 
Ja wole Jakuba Wesołowskiego i zdania nie zmienię . ; D Ale jestem 
ciekawa waszej opinii więc jeśli możecie to piszcie w komentarzach albo coś takiego . ;D a teraz zdjęcia z seriali . ; D
Komisarz Marek Bromski , Michał Orlicz oraz Dr. Leon Berger 

Komisarz Marek Bromski , Komisarz Alex , Podkomisarz Lucyna Szmidt i Podkomisarz Ryszard Puchała 
A tu Marek i Alex : )
Lucynkaa i Alexx 
Alex i Marek <3
A tutaj po lewej Komisarz Rex  a po prawej Komisarz Alex ; D
            To chyba na dzisiaj tyle  . ; D
                                 Wasza

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz