ZDJĘCIA . ; )
Dziś wstawię zdjęcia z seriali . !! . ; D
A swoją drogą wolicie Antoniego Pawlickiego czy Jakuba Wesołowskiego . ??
Ci co oglądają powinni wiedzieć o co chodzi . ; D
Ja wole Jakuba Wesołowskiego i zdania nie zmienię . ; D Ale jestem
ciekawa waszej opinii więc jeśli możecie to piszcie w komentarzach albo coś takiego . ;D a teraz zdjęcia z seriali . ; D
![]() | ||
| Komisarz Marek Bromski , Michał Orlicz oraz Dr. Leon Berger |
![]() | |
| Komisarz Marek Bromski , Komisarz Alex , Podkomisarz Lucyna Szmidt i Podkomisarz Ryszard Puchała |
![]() | |
| A tu Marek i Alex : ) |
![]() | |
| Lucynkaa i Alexx |
![]() |
| Alex i Marek <3 |
![]() |
| A tutaj po lewej Komisarz Rex a po prawej Komisarz Alex ; D |
To chyba na dzisiaj tyle . ; D
Wasza






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz