piątek, 3 października 2014

Zgredek ( z prawej) po 2 latach w schronisku trafi do hoteliku! Jest to staruszek, który nie radzi sobie zupełnie w warunkach schroniska, dodatkowo jego stan ostatnio się pogarsza. Potrzebuje rechabilitacji. Do hotelu pojedzie już na początku lipca!
Niestety w schronisku nadal zostanie Fido. Piesek ten mimo swojej uroczej mordki (na zdjęciu z lewej) przebywa tam od 12 lat!!!!!!!!!!!!!!!! Czy znajdzie się dom dla Fida? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz