piątek, 3 października 2014

Dzięki Waszej pomocy Zgredek od wczoraj zamieszkał w hoteliku.Nie jest to tylko hotelik gdyż na miejscu Zgredek ma fizjoterapeutę .Ma duże problemy z kręgosłupem ,zanik mięśni oraz osłabione serduszko.Oprócz leków ,które musi już dostawać systematycznie potrzebuje jeszcze l-argininę (aminokwasy)z firmy Svanson oraz HMB w proszku.Jeżeli ktoś może przesłać te suplementy proszę o kontakt na priv w celu podania adresu do przesłania przesyłki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz