kochamyiszanujemyzwierzaki
piątek, 3 października 2014
Dziś Zgredek jedzie do DT!
Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Pierwszy miesiąc pokryła już przyjaciółka naszego schroniska, Magda!
Dziękujemy!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz