sobota, 18 października 2014

Kochani kibicujący Skubiemu .
Mam nadzieję że z Agnieszką niebawem podzielimy sie z Wami dobra nowiną . 
Skubi odkąd trwa akcja ogłaszania miał sporo @ , telefonów , ale to nie było to czego szukaliśmy . Nawet już w jednym domu była wizyta Pa, ale dom sie wycofał, przemyślał kilka spraw po rozmowach .
Teraz Skubi dostał szansę . Trzymajcie kciuki .
kamila

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz