28.02.2015 - Podziękowania dla NETTO
21.03.2015 - II edycja akcji: Daj pieskom pobiegać!
- weźcie ze sobą dowód osobisty, a jeżeli nie macie 18 lat, osobę pełnoletnią z dowodem osobistym,
- jeżeli macie taką możliwość, zabierzcie ze sobą również smycze. My posiadamy pewną pulę, jednak może ona okazać się niewystarczająca,
Co dobrego zdziała w tym roku Twój 1%?
Przy rozliczaniu się z Urzędem Skarbowym pamiętajcie, że możecie przekazać swój 1% podatku na pomoc potrzebującym zwierzętom. Dzięki pomocy Fundacji Młodzi-Młodym już dziś możecie wspomóc naszą Fundację. To nic Was nie kosztuje, a nam umożliwia ratowanie życie tym najbardziej bezbronnym. Jak to zrobić? Wystarczy, że wypełniając jeden z druków PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37 w odpowiedniej rubryce podacie:
KRS: 0000270261
CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: Przystanek Schronisko 1262
oraz wysokość wnioskowanej kwoty, która nie może przekroczyć kwoty odpowiadającej 1% podatku należnego po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek w dół. DZIĘKUJEMY!
CEL SZCZEGÓŁOWY 1%: Przystanek Schronisko 1262
oraz wysokość wnioskowanej kwoty, która nie może przekroczyć kwoty odpowiadającej 1% podatku należnego po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek w dół. DZIĘKUJEMY!
14.02.2015 - Daj pieskom pobiegać!
“Daj pieskom pobiegać” to cykliczna akcja organizowana pod patronatem National Geographic Polska, której celem jest przyciągnięcie ludzi do schronisk i zainteresowanie wolontariatem. Sobotnią akcję zaliczamy do jak najbardziej udanych! Dopisała zarówno pogoda, jak i ludzie, którzy przybyli do schroniska. W akcji wzięło udział dokładnie 80 osób. Dzięki temu prawie każdy psiak wyszedł na spacer. A niektóre nawet kilka razy. Gdy czas przechadzek się zakończył, wszystkie nasze psiaki leżały w swoich legowiskach i odpoczywały po dniu pełnym wrażeń. Oprócz spacerów z psami, można było również odwiedzić kociarnię. Dla naszych podopiecznych był to naprawdę wyjątkowy dzień. Jeszcze nigdy w historii schroniska nie zdarzyła się sytuacja, żeby każdy psiak wyszedł z boksu! Zupełnie nie spodziewaliśmy się, że będzie Was tak dużo.
13-14.12.2014 - akcja adopcyjna w Galerii Katowickiej
W sobotę i niedzielę 13 i 14 grudnia po raz pierwszy gościliśmy z naszymi podopiecznymi w Galerii Katowickiej. Przedświąteczna atmosfera była naprawdę wspaniała, tym bardziej, że fundacyjne stoisko wzbudzało duże zainteresowanie. Mruczki i azorki przymilały się do każdego człowieka, który poświęcił im choć trochę uwagi. Najwięcej pogłaskań miał na swoim koncie szczeniak, któremu udało się dzięki wyjątkowemu urokowi osobistemu znaleźć przystań na resztę życia. Później rolę psiej przylepy przejęła jamniczka Jadzia. Znowu odwiedził nas Pocker, który towarzyszył nam m.in. podczas podpisywania umowy adopcyjnej (i wkradł się sprytnie na kilka naszych zdjęć...) Dzieci, które odwiedziły nasze stoisko, mogły pokolorować obrazki albo namalować nam bombki, które potem wieszaliśmy na choince. Oczywiście nie obyło się bez słodkich nagród dla każdego, kto wykazał się plastycznym entuzjazmem :)
Chcielibyśmy, korzystając z okazji, z całego serca podziękować Galerii Katowickiej za umożliwienie nam przeprowadzenia akcji adopcyjnej w miejscu tak przepełnionym miłą i ciepłą atmosferą. Tym bardziej, że dom znalazły nasz szczeniaczek oraz kotka Salma - to dla tej dwójki najwspanialszy świąteczny prezent od losu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz