Kochani, na CITO szukamy dla Lilki DT !!! W sobotę ok. południa musi opuścić lecznicę a my nie mamy jej gdzie zabrać. Wg wcześniejszego planu tymczas chciała dać Ania ale plan legł w gruzach ponieważ Lilka nie akceptuje jej suczki bokserki, reaguje na nią agresją więc nie możemy ryzykować niebezpiecznych sytuacji.Dlaczego tak panicznie boi się dużych psów ? Możemy się tylko domyślać ale raczej mogła być kiedyś przez takie psy zaatakowana stąd u niej ta agresja lękowa. W przytulisku z którego ją zabraliśmy podobno wcześniej duże psy i małe razem dzieliły kojec więc nie było trudno o tragedię.Z dużym prawdopodobieństwem możemy przypuszczać że u Lilki tak właśnie było.W takiej sytuacji szukamy domu bez dużych psów lub w ogóle bez zwierząt. Musi przezwyciężyć ten strach ale potrzebuje czasu.Pomóżcie jej bo naprawdę nie wiemy co zrobimy w sobotę....
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz